PARTNER PORTALU
Salon połączony z jadalnią - zobacz, jak go umeblować!

Salon połączony z jadalnią - zobacz, jak go umeblować!

Autor: bm
26 sie 2019 10:43

Mówiąc o otwartym wnętrzu, najczęściej koncentrujemy się na zestawieniu kuchni z jadalnią, tymczasem nie mniej ważne jest dopasowanie strefy jadalnianej do części dziennej, w której wypoczywamy i spędzamy czas z bliskimi.

Jadalnia jest swoistym łącznikiem pomiędzy "roboczą" kuchnią a "wypoczynkowym" salonem. Warto zadbać o to, by wszystkie te strefy stanowiły harmonijną całość. Salon i jadalnia powinny być spójne stylistycznie i kolorystycznie, chociaż mogą też być połączone na zasadzie kontrastu - takie rozwiązania jednak warto skonsultować z profesjonalnym projektantem wnętrz.

W naszej fotogalerii prezentujemy wnętrza urządzone przez polskich projektantów. Różnią się one wielkością, rozkładem, stylem aranżacji. W większości z nich jednak wyraźnie widać dążenie do zachowania spójności - przejawia się ona zastosowaniem podobnych materiałów, kolorów, dodatków. Warto też zwrócić uwagę na układ wnętrz. W części prezentowanych mieszkań strefy są wyraźnie oddzielone (chociażby odpowiednim ustawieniem kanapy - tyłem lub bokiem do stołu jadalnianego), w innych z kolei jadalnia stanowi integralną część salonu, co jest dobrym rozwiązaniem do niewielkich wnętrz.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także