Salon z jadalnią. Zobacz jak go najwygodniej urządzić

Salon z jadalnią. Zobacz jak go najwygodniej urządzić

Autor: Alicja Pietrowska
10 cze 2015 11:08

Nie każdy może sobie pozwolić na wyodrębnienie kącika jadalnianego w kuchni. W takiej sytuacji najlepiej ustawić stół z krzesłami w salonie. Sprawdźcie kilka pomysłów na taką aranżację.

Jeśli kuchnia jest zbyt mała, warto wyodrębnić kącik jadalniany w salonie. Salonową jadalnię można urządzić na różne sposoby. Świetnie prezentuje się stół z krzesłami w wersji zharmonizowanej z resztą wnętrza - taka aranżacja jest prosta i niezobowiązująca wizualnie. Jest także dużo łatwiejsza w realizacji - do obu pomieszczeń wystarczy zakupić meble z tej samej kolekcji. Dużo większym wyzwaniem jest aranżacja salonowej jadalni na zasadzie kontrastu. Można jednak i z tym sobie poradzić, a efekty są świetne. 

Wystrój takiego miejsca powinien być wizualnie zharmonizowany z resztą pokoju dziennego, tak by żadna ze stref nie była dominująca lub jeszcze gorzej - prezentowała się jak "z innego obrazka". Warto pamiętać, że jadalnia w salonie na ogół gra rolę drugoplanową. Nie może więc ani rozmiarem, ani wyglądem przytłaczać wnętrza. 

Sprawdźcie pomysły projektantów na ciekawą aranżację.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także