PARTNER PORTALU
Słynna Złota 44 - zobacz topowe apartamenty i ich wystrój

Słynna Złota 44 - zobacz topowe apartamenty i ich wystrój

Autor: mg
15 lip 2019 11:13

Złota 44 to wyjątkowa przestrzeń mieszkalna, stworzona z myślą o potrzebach najbardziej wymagających użytkowników. Wnętrza poszczególnych apartamentów projektowali topowi architekci. Zobaczcie najlepsze aranżacje!

Luksusowy apartamentowiec przy Złotej 44 w Warszawie został zaprojektowany przez światowej sławy architekta Daniela Libeskinda. Oferuje swoim mieszkańcom 287 niepowtarzalnych apartamentów na 52 piętrach oraz piętro rekreacyjno-sportowo-biznesowe z 25-metrowym basenem. W poszczególnych wnętrzach powstała perfekcyjna przestrzeń do mieszkania - zaaranżowana zgodnie z najnowszymi trendami, urządzona meblami topowych marek i wykończona materiałami najwyższej jakości.  W wielu z nich znalazły się nawet oryginalne dzieła sztuki autorstwa polskich i zagranicznych artystów. Dlatego każdy apartament jest niepowtarzalny i wyjątkowy.

W naszej galerii znajdziecie wnętrza wybranych apartamentów, których wystrój jest zasługą czołowych pracowni architektonicznych. Warto przyjrzeć im się bliżej - może w którymś z nich znajdziecie inspirację dla siebie. Jeżeli nie do stworzenia całościowej aranżacji, to może przynajmniej jej fragmentu. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także