×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Sofa w salonie. Tak ją wygodnie ustawisz

Sofa w salonie. Tak ją wygodnie ustawisz

Autor: Marta Ustymowicz
27 paź 2015 10:23
Aktualizacja: 28 paź 2015 07:51

Mała, duża lub narożna. Wybór sof jest ogromny, ale jak ją ustawić, aby dobrze prezentowała się w salonie? Podpowiadamy...

Polacy pomysłów na sofę w salonie mają sporo. Powodzeniem cieszą się dziś narożniki, które zapewniają niemałą ilość miejsca do siedzenia. W dużych salonach chętnie wysuwamy je na środek, gdzie pełnią główną rolę wraz z minimalistycznym stolikiem kawowym. Takie ustawienie sofy doskonale wpisuje się w konwencję nowoczesnych aranżacji. Modnym rozwiązaniem na dużych przestrzeniach jest również wybór kilku małych, dwuosobowych sof. Ustawione naprzeciw siebie stworzą klimatyczny kącik wypoczynkowy. 

W mniejszym salonie doskonale sprawdzi się narożnik ustawiony w kącie. Dzięki temu zapewni wiele swobody w aranżacji na dalszej powierzchni pomieszczenia. Dobrym rozwiązaniem jest również wybór tradycyjnego zestawu wypoczynkowego składającego się z sofy i dwóch foteli. Taki układ sprawi, że w salonie będzie wiele miejsca do siedzenia, a sama aranżacja stanie się bardziej przytulna. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także