×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Szafa w mieszkaniu. Tak urządzisz ją w sypialni i salonie

Szafa w mieszkaniu. Tak urządzisz ją w sypialni i salonie

Autor: Marta Ustymowicz
21 sie 2015 12:18
Aktualizacja: 24 sie 2015 07:55

Szafa to najbardziej potrzebny mebel w całym domu. Zobacz najciekawsze aranżacje i dowiedz się, jak pomysłowo urządzić szafę w sypialni, przedpokoju i salonie.

Tradycyjne szafy wolnostojące powoli odchodzą w zapomnienie. Zastępują je duże zabudowy, przymocowane na stałe do ściany. Chociaż tradycyjna szafa daje nam większe możliwości aranżacyjne, ponieważ pozwala się przestawiać, to jednak nie ma tylu zalet co jej większa, wykonywana na zamówienie konkurentka. Głównie dlatego, że wykonywana przez stolarza szafa jest idealnie dopasowana do naszych potrzeb.

Montujemy je najczęściej w sypialni lub przedpokoju, choć tak naprawdę odnajdzie się ona w każdym pomieszczeniu. Jest doskonałym elementem wyposażenia salonu. W tym pomieszczeniu nie trzeba jej całkowicie zabudowywać, ciekawym rozwiązaniem może być pozostawienie jednej części szafy otwartej, np. z półkami na książki lub biurkiem do pracy. 

Szafa umieszczona na wysokości, nad łóżkiem lub biurkiem będzie doskonałym wyposażeniem małego pomieszczenia. Sprawdzi się szczególnie w sypialniach lub pokojach dziecięcych. W przedpokoju zaś pomoże zagospodarować niewygodną wnękę, ale przede wszystkim ukryć bałagan, którego nie chcemy widzieć przy wejściu do domu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także