×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Szara kuchnia z elementami drewna - zobacz inspiracje!

Szara kuchnia z elementami drewna - zobacz inspiracje!

Autor: bm
12 sie 2019 09:29

Ciepło drewna i chłód szarości to połączenie doskonale pasujące do nowoczesnej kuchni. Pozwala stworzyć lekko loftowy, ale jednocześnie przytulny klimat. Zobaczcie, jak może wyglądać kuchnia w takim duecie kolorów!

Zarówno lite drewno, jak i odwzorowujące je dekory to w meblarstwie prawdziwa klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Szarość z kolei to wnętrzarski hit ostatnich kilku lat. Połączenie tych dwóch kierunków aranżacyjnych w jednym wnętrzu wydaje się idealną propozycją dla tych, którzy nie mogą zdecydować się na jedną opcję. Szarość - oczywiście - może mieć różne odcienie - począwszy od bardzo jasnych, gołębich tonów, aż po ciemne grafity wpadające w czerń. Równie bogata jest paleta odcieni drewna, przy czym najpopularniejsze są te jasne i ciepłe, takie jak dąb, buk, sosna, jesion, brzoza czy klon. To, w jakich proporcjach zastosujemy oba kolory, zależy od naszych upodobań. 

Szarość w kuchni pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, idealnie harmonizuje też z klimatem loftowym, co nie znaczy, że nie odnajdzie się we wnętrzach klasycznych. Połączona z odcieniami drewna, będzie ciepła i przytulna, pomimo pozornego chłodu, jaki nieodłącznie kojarzy się z kolorem szarym.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także