Telewizor w salonie. 10 pomysłowych aranżacji

Telewizor w salonie. 10 pomysłowych aranżacji

Autor: Marta Ustymowicz
12 lut 2016 11:09

Gdzie najlepiej ustawić telewizor oraz jak wkomponować go w aranżację salonu? Zobaczcie, jak zrobili to Polacy. W galerii zdjęć aż 10 pomysłowych aranżacji.

Telewizor w salonie odgrywa często bardzo ważną rolę. Tym bardziej, że nowoczesne odbiorniki służą dziś nie tylko do odtwarzania filmów, ale również do ozdoby wnętrza. Często wpajają się w jego aranżację. Najpopularniejszym sposobem usytuowania telewizora w salonie, jest powieszenie go na ścianie, co najczęściej widuje się w nowoczesnych wnętrzach. W takich, których jest niewiele mebli, ale za to dużo wolnej przestrzeni. Modnym rozwiązaniem są meble montowane we wnękach ściany. W nich również można umieścić telewizor, który będzie na równi ze ścianą.

Równie popularnym miejscem dla odbiornika jest niska szafka RTV. Przeznaczona specjalnie do tego celu, bo z miejscem na przechowywanie płyt z filmami. Często w szafkach tego typu jest miejsce na schowanie kabli lub możliwość przepuszczenia ich przez blat szafki bezpośrednio spod telewizora, aby nie plątały się na widoku. 

W galerii zdjęć znajdziecie najlepsze pomysły na aranżację telewizora w domu. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także