×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Wnętrza w klimacie glamour - zobacz projekty polskich architektów!

Wnętrza w klimacie glamour - zobacz projekty polskich architektów!

Autor: bm
18 wrz 2019 09:34

Styl glamour doskonale prezentuje się w salonie lub jadalni. Nie musi być rozumiany dosłownie - czasem wystarczą drobne elementy - meble lub dodatki - które stworzą odpowiedni klimat.

Glamour to elegancja i bogactwo zdobień, nie musi jednak oznaczać przeładowania wnętrza elementami dekoracyjnymi. Uzyskalibyśmy wtedy efekt odwrotny od zamierzonego, a przecież chodzi o to, by wnętrze było piękne, spójne i przykuwające uwagę. Szklane blaty stołów, rzeźbione nóżki krzeseł, pikowane kanapy o błyszczących lub aksamitnych obiciach, srebrne detale i fronty o wysokim połysku - każdy z nas może spośród tych propozycji wybrać coś dla siebie.

Styl glamour ma wiele charakterystycznych cech, ale nie zawsze jest oczywisty. Wykorzystując tylko drobne jego elementy, można stworzyć jego namiastkę również we wnętrzach klasycznych, nowoczesnych, utrzymanych w stylu prowansalskim czy loftowym. Glamour to przede wszystkim ponadczasowa elegancja, a taki efekt osiągniemy, stawiając na wysoką jakość mebli i dodatków. Wybierajmy więc lite drewno, szlachetne welury i aksamity, wysokiej jakości akcesoria i dodatki.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także