×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Wnętrza z Instagrama - zobaczcie modne trendy

Wnętrza z Instagrama - zobaczcie modne trendy

Autor: mg
20 wrz 2019 08:05

Instagram jest nieprzebranym źródłem inspiracji oraz kolebką trendów. Swoje typy modnych i pięknych wnętrz, zaczerpniętych właśnie z Instagrama, prezentują eksperci Salonów Agata.

Oto co dziś jest Instagramowym „must have”!

1. Hygge home

Hygge, czyli duński sposób na szczęście, to filozofia, która od dłuższego czasu dominuje we wnętrzach i króluje na wielu profilach na Instagramie, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. Oznacza sztukę tworzenia ciepłej, przyjaznej atmosfery wokół siebie, a także celebrowanie drobnych przyjemności, które wpływają na nasze dobre samopoczucie. Istotne w tym stylu są dodatki, które dodatkowo personalizują przestrzeń. Instagramowa aranżacja w stylu hygge nie może obejść się bez grubych, miękkich koców i puchatych poduszek. We wnętrzach urządzonych w tym stylu nie powinno również zabraknąć drewnianych dodatków, które ocieplają przestrzeń i tworzą przyjemny nastrój. Doskonałym rozwiązaniem będą drewniane meble, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu.

2. Rośliny jako dekoracja
 
Motyw roślin we wnętrzu jest ponadczasowy – doskonale dopasowuje się do panujących obecnie trendów i zdobi każdą aranżację. W tym sezonie motyw kwiatowy jest szczególnie pożądany jako ozdoba na ścianach, a także wzór na tekstyliach – radzi Natalia Nowak, ekspert ds. aranżacji wnętrz salonów Agata.

3. Modnie – geometrycznie i kolorowo

Coraz częściej do wnętrz wraca pełen kolorów i fantazyjnych kształtów styl lat 70. Na Instagramie można zaobserwować dominację mebli o geometrycznych kształtach i wzorach, które są widoczne również w tekstyliach. Wnętrza domów blogerek zdobią charakterystyczne dla minionych czasów niskie tapczany i kolorowe fotele o ostrych kształtach. Dotychczas minimalistyczne wnętrza zastępowane są aranżacjami w stylu boho – aktualne pozostaje emanowanie pozytywną energią i szukanie bliskości z naturą.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także