PARTNER PORTALU
Zielona sofa w salonie to hit! Zobacz 12 modnych wnętrz

Zielona sofa w salonie to hit! Zobacz 12 modnych wnętrz

Autor: Urszula Tatur
06 maj 2021 16:45

Kolor w salonie to must have tego sezonu. Jak go wprowadzić? Wystarczy jeden mocny akcent stylistyczny. Może nim zostać kanapa w kolorze modnej, głębokiej zieleni.

Żywe kolory mebli oraz dodatków królują obecnie na światowych targach wnętrzarskich. Szczególną rolę w aranżacji będą odrywać teraz, kiedy aura za oknem pokazuje swoje mniej przyjemne oblicze. Jeśli nie wiemy, jaki kolor wybrać, postawmy na modną zieleń. Kolor zielony poprawia nasze samopoczucie oraz sprawia, że czujemy się pełni nadziei i radości. Dlatego warto uwzględnić go w aranżacji pomieszczeń, a przede wszystkim salonu.

Zobacz też: Jak optycznie powiększyć salon? Sprawdzone sposoby architektów. Zobacz zdjęcia!

Jeżeli jesteś miłośniczką minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz, możesz postawić na jeden mocny i wyrazisty akcent kolorystyczny, np. w postaci mebli wypoczynkowych, które są najbardziej rzucającym się w oczy elementem wyposażenia salonu. W nadchodzących sezonach szczególną uwagę zwróć m.in. na sofę w kolorze zieleni. Będzie stanowiła ona mocny akcent w aranżacji. Z pewnością wyróżni się na tle stonowanych kolorów ścian. Jej barwa świetnie wpasuje się w aranżacje, w których dominują jednolite, jasne barwy. Modne modele łączą w sobie nowoczesny design i eleganckie wykończenie aksamitną tkaniną.

 Czytaj także: Modny salon. Zobacz 12 pięknych zdjęć!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także