PARTNER PORTALU
Zobacz, jakie kolory we wnętrzach będą najmodniejsze jesienią!

Zobacz, jakie kolory we wnętrzach będą najmodniejsze jesienią!

Autor: bm
16 sie 2019 08:03

Ciepła żółć z domieszką pomarańczu, łagodny, karmelowy brąz, leśny odcień zieleni, głęboka czerwień - takie kolory pozwolą nadać wnętrzu przytulny, jesienny klimat. Mogą pojawić się na meblach, ale także w dodatkach, którymi możemy łatwo zmienić aranżację.

W każdym sezonie zespół z Pantone Color Institute tworzy Pantone Fashion Color Trend Report. To selekcja najmodniejszych, jesiennych kolorów, które pojawiły się na wybiegach w ramach NY Fashion Week. Ich obecność w kolekcjach najważniejszych marek modowych to sygnał, że stopniowo będą one przenikać do innych obszarów wzornictwa, także designu i aranżacji wnętrz. To zdecydowanie najlepszy przewodnik po najważniejszych trendach kolorystycznych sezonu. Eksperci WestwingNow wybrali cztery odcienie, które będą dominowały we wnętrzach tej jesieni:

Dark Cheddar – odważny, ale ciepły i przyjazny. Dark Cheddar jest fascynującą mieszanką żółtego i pomarańczowego, która wnosi do wnętrza dobrą energię i optymizm

Biking Red – głęboka czerwień, wpadająca w kolor wina albo ciemny róż

Eden – czar leśnej zieleni zamknięty w kolorze. To kolor leśnych liści i traw, spodoba się miłośnikom natury

Sugar Almond – apetyczny odcień pośredni pomiędzy żółcią i brązem, przypominający słodki karmel. Sugar Almond to niezwykle słodki odcień brązu, łagodny i przynoszący ukojenie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także