Zobacz meble, które będą modne w tym roku - poznaj Kolor Roku 2018

Zobacz meble, które będą modne w tym roku - poznaj Kolor Roku 2018

Autor: mg
09 sty 2018 09:36

W 2018 roku w modnych wnętrzach musi koniecznie pojawić się Ultra Violet. To kolor, który Instytut Pantone ogłosił kolorem bieżącego roku. Odważni mogą w ten sposób pomalować ściany. Tym, którzy boją się rewolucji, polecamy meble w kolorze Ultra Violet. Zobaczcie kilka pięknych propozycji.

Zobacz 10 najciekawszych sof i narożników z polskich sklepów w 2017 roku

Ultra Violet, opisywany jako wizjonerski, twórczy i oryginalny, z pewnością pokochają osoby odważne, które lubią eksperymentować. W kolorze tym można wybrać modny fotel lub sofę.

Ultra Violet jest kolorem odważnym, kojarzącym się z bogactwem, luksusem i wysoką jakością. Dlatego meble w tym kolorze, oprócz użyteczności, mają też pełnić funkcję dekoracyjną, powinny być oryginalne w swojej formie. Unikajmy natomiast dodatkowych zdobień – mocna barwa wystarczy, aby zapewnić efekt „wow” – radzi Natalia Nowak, ekspert ds. aranżacji wnętrz salonów Agata.

Warto inspirować się kolorem roku także przy wyborze tekstyliów, ponieważ właśnie dzięki nim stosunkowo łatwo można wprowadzić powiew świeżości i mody do swoich czterech kątów. Pamiętajmy jednak o spójności – Ultra Violet nie jest kolorem neutralnym, który pasuje do wszystkiego. 

Ultra Violet nie występuje w naturze, dlatego stanowczo odradzam wprowadzanie go do wnętrz w stylu rustykalnym, które charakteryzują się swojskością i ludową nutą. Barwa roku 2018 lepiej sprawdzi się we wnętrzach w stylu nowoczesnym, dobrze wprowadzona odnajdzie się też w aranżacjach glamour – dodaje Natalia Nowak. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także