PARTNER PORTALU
Zobaczcie 15 pięknych pokojów dziecięcych, które zachwycą wasze pociechy!

Zobaczcie 15 pięknych pokojów dziecięcych, które zachwycą wasze pociechy!

Autor: mg
20 sie 2019 09:52

Jaki powinien być idealny pokój dziecka lub nastolatka? Na pewno wygodny, ale też modny, bezpieczny, a przy tym "rosnący" wraz z jego mieszkańcem. Prezentujemy 20 pokojów dziecięcych zaprojektowanych przez czołowych polskich architektów.

Pokoje dziecięce powinny być jak ich użytkownicy - energetyczne, kolorowe i niesprawiające... problemów. Przepis prosty, ale jak go zrealizować w praktyce?

Dobrym pomysłem jest korzystanie z kolekcji modułowych, które dają możliwość modyfikacji, rozbudowy i uzupełniania wystroju wnętrza o dodatkowe elementy w dowolnym czasie. Wówczas zestaw mebli można dopasować do aktualnych potrzeb dziecka.

W wielu przypadkach istnieje również możliwość personalizacji wyglądu mebli. Można na przykład zmieniać kolor ich frontów lub dobierać inne uchwyty, często o bardzo fantazyjnych kształtach.

Młodzi użytkownicy cenią też meble wielofunkcyjne. Ich akceptację na pewno zyskają łóżka z dodatkowymi półkami, szafy z wbudowanymi biurkami czy pufy z funkcją przechowywania. 

W przypadku aranżacji pokojów dziecięcych nie sposób jest pominąć kwestii bezpieczeństwa. Meble tylko sprawdzonych marek, posiadające oficjalne certyfikaty są tu koniecznym wyborem.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także