PARTNER PORTALU
12 niebieskich sof w nowoczesnym stylu

12 niebieskich sof w nowoczesnym stylu

Autor: bm
31 paź 2019 14:37

Odcieni koloru niebieskiego może być wiele - najmodniejsze są granaty, ale popularnością cieszą się również turkus i ciemny błękit w odcieniu indygo, a także te zbliżone do szarości. Niebieska sofa wygląda efektownie, szczególnie w salonie utrzymanym w nowoczesnym stylu.

Czytaj też: Sofa z miękkimi poduszkami - stwórz komfortowy kącik wypoczynkowy!

Kolor niebieski w salonie ma działanie uspokajające i relaksujące, dlatego sofa o takiej barwie to dobry wybór dla osób, które cenią sobie niczym nie zmącony wypoczynek. Jeśli lubimy stonowane odcienie, wybierzmy granatowy zestaw wypoczynkowy - nie bez powodu granat nazywa się "nową czernią", jest bowiem równie elegancki i nierzucający się w oczy. Turkus dedykowany jest tym, którzy lubią nieco bardziej energetyczne kolory - jest nowoczesny i sprawia, że wnętrze zyskuje ciepły, przytulny klimat. Innym, modnym i efektownym odcieniem błękitu jest indygo - zbliżony do koloru dżinsu. Ten z kolei pasuje idealnie do pokoju młodzieżowego, ale też do mieszkania młodych, energicznych ludzi.

Odcienie koloru niebieskiego dobrze wyglądają w stonowanym wnętrzu, utrzymanym w kolorach szarości, bieli i czerni, a także kremu i beżu. Harmonizują też z czekoladowym brązem, a dla odważniejszych użytkowników polecamy zestawienie błękitu z kolorem żółtym lub musztardowym. Doskonale wygląda też z jasnym drewnem - wspólnie tworzą we wnętrzu klimat skandynawski.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także