Białe meble do salonu: 10 świetnych pomysłów na modne meble. Piękne zdjęcia!

Białe meble do salonu: 10 świetnych pomysłów na modne meble. Piękne zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
10 marz 2021 08:19

Białe mebel w salonie będą wyglądały świetnie. Są modne, ponadczasowe i eleganckie. Podkreślą zarówno nowoczesną, jak i klasyczną aranżację salonu.

Białe meble do świetne rozwiązanie do każdego salonu. Są bardzo ładne, uniwersalne, ponadczasowe i modne. Cieszą się popularnością mimo zmieniających się przez lata trendów. Białe meble możecie więc śmiało wybrać do nowoczesnego salonu oraz klasycznego salonu. Świetnie sprawdzą się także zarówno w małym salonie, jak i dużym, bardziej przestronnym. Na niedużym metrażu kolor biały jest zawsze mile widziany. Optycznie powiększy przestrzeń i sprawi, że będzie bardziej lekka. Dotyczy to także mebli. Z kolei do dużego salonu białe meble wniosą nutkę nowoczesności, ale i elegancji. 

Białe meble do salonu dostępne są w różnych kolorystycznych kombinacjach. Co to oznacza? A to, że możecie zdecydować się na całkowicie białe meble, na białe meble połączone z drewnem, na białe meble z elementami czerni oraz białe meble z dodatkiem szarości. Tak różne kolekcje dają wam spore pole do urządzania salonu. Ponadto do wyboru jest różne wykończenie mebli. Dostępne są bowiem fronty w wykończeniu matowy oraz lakierowanym, błyszczącym, czyli tak zwany wysoki połysk. Oba warianty wyglądają pięknie. Meble na wysoki połysk warto wziąć pod uwagę w małym salonie, bo także mają moc optycznego powiększenia wnętrza. Fronty mogą mieć przy tym wykończenie całkowicie gładkie (nawet bez uchwytów), które doskonale sprawdzi się w nowoczesnym wnętrza lub bardziej dekoracyjne, ozdobne, które lepiej sprawdzi się w klasycznym salonie. To bardzo ważne, aby wybrać odpowiednie fronty mebli. Są one również ważne, co ich kolor, bo nadaj meblom wyrazu i charakteru.

Pamiętajcie, że białe meble połączone z drewnem wprowadzą do salonu ciepły, przytulny klimat, białe meble połączone z kolorem czarnym nadadzą mu elegancki charakter, a zestawienie bieli z szarością podkreśli nowoczesny styl. Wybierzecie to rozwiązanie, które wam podoba się najbardziej. Tym bardziej, że wybór mebli do salonu w sklepach jest ogromny. Sprawdźcie, więc co fajnego mają wam do zaoferowania producenci mebli.

Zobacz także Biały salon: 10 świetnych pomysłów na modne wnętrze. Piękne zdjęcia!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także