×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Białe meble. Nowoczesne propozycje do salonu

Białe meble. Nowoczesne propozycje do salonu

Autor: Marta Ustymowicz
13 sie 2015 09:03
Aktualizacja: 17 sie 2015 08:48

Biel nie wychodzi z mody oraz nigdy się nie nudzi. Popularna jest również na meblach do salonu. Zobacz najciekawsze kolekcje i urządź salon nowocześnie.

Nie wiadomo czy więcej jest zwolenników bieli, czy raczej jej przeciwników. Pewne jest to, że jest to barwa, będąca doskonałą bazą do stworzenia aranżacji wnętrza w każdym stylu. Wszystko dzięki temu, że jest neutralna i komponuje się świetnie z każdym kolorem z palety barw. Jeśli chcesz urządzić salon nowocześnie i modnie, koniecznie wybierz białe meble.

Białe meble mają dużo zalet. To nieprawda, że trudno jest utrzymać je w czystości. Wręcz przeciwnie, białe meble na wysoki połysk czyszczą się szybko i prosto i to beż użycia detergentów. Do mebli bez połysku przyda się ściereczka ze specjalnym płynem do matowych powierzchni. 

Jeśli masz małe mieszkanie, również wybierz białe meble. Jasne kolory optycznie powiększają małe pomieszczenie, a meble z połyskiem dodatkowo je rozświetlają. Wszystko dzięki temu, że odbijają niczym lustro to, co przed nimi. 

Białe meble są dodatkowo uniwersalne. Świetnie odnajdą się w każdym stylu, od klasyki, po wnętrza nowoczesne. Jeśli ich kolor będzie zbyt monotonny, można z łatwością przełamać go kolorowymi dodatkami. Dla tych, którzy obawiają się, że białe meble spowodują iż salon będzie zimny, polecamy białe meble ocieplone drewnem. Struktura drewna doskonale komponuje się z białymi, gładkimi powierzchniami. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także