PARTNER PORTALU
Białe meble. Świetne kolekcje z matowymi frontami

Białe meble. Świetne kolekcje z matowymi frontami

Autor: Marta Ustymowicz
14 paź 2015 10:17

Meble z matowym wykończeniem prezentują się nowocześnie i stylowo. Szczególnie, jeśli są w białym kolorze. Zobacz 10 ciekawych kolekcji.

Meble z matowym wykończeniem są bardziej stonowane i mniej krzykliwe, niż kolekcje z lakierowanymi frontami. Łagodzą aranżację salonu i sprawiają, że jest bardziej stonowana. Podobnie, jak w przypadku lakierowanych frontów, tak też matowe wykończenie prezentuje się świetnie w każdym kolorze. Białe meble w macie można łączyć z drewnem, a modnie i stylowo, będą prezentowały się z dodatkiem lakierowanej powierzchni w kontrastującym kolorze. Również rysunki drewna okazale prezentują się w matowym wykończeniu. Dzięki temu wyglądają bardziej naturalnie. 

Jeśli obawiamy się, że matowe fronty będą wyglądały na szorstkie i zimne, możemy zdecydować się na półmat, który ma w sobie większą głębię, ale nie błyszczy się tak mocno. Matowe fronty mają także duże znaczenie, jeśli salon jest wnętrzem otwartym, ponieważ matowe wykończenia są neutralne i nie dominują całej aranżacji.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także