PARTNER PORTALU
Biały stolik kawowy - ciekawe propozycje z polskich domów

Biały stolik kawowy - ciekawe propozycje z polskich domów

Autor: bm
22 sty 2020 09:31

Neutralny kolorystycznie i stylistycznie, wpisujący się w klimat niemal każdego wnętrza - biały stolik kawowy sprawdza się doskonale zarówno w klasycznym salonie, jak i nowoczesnym pokoju dziennym.

Stolik kawowy jest meblem, bez którego trudno sobie wyobrazić funkcjonalne wnętrze. Przydaje się w wielu sytuacjach - jako miejsce do odkładania książek i czasopism, pilotów do telewizora, odstawiania filiżanki z kawą. Wystarczy zupełnie niewielki i lekki, dzięki czemu będzie mobilny i łatwy do przestawienia w inne miejsce.

Stoliki kawowe mogą być różnej wielkości i o różnych kształtach, dobieramy je w zależności od potrzeb i od wielkości pomieszczenia. Niektóre z nich mają liczne dodatkowe funkcje, np. szufladki, półki, kółka, wysuwane dodatkowe blaty pod laptop. Wybierając stolik w kolorze białym, mamy gwarancję, że będzie pasował do każdego koloru ścian, na jaki się zdecydujemy, do przeróżnych mebli i dodatków. Będzie ponadto elementem rozjaśniającym wnętrze i nie przytłaczającym pomieszczenia. 

W prezentowanych wnętrzach właściciele i projektanci wybrali stoliki o różnych formach. Mamy tu więc stoliki - kostki, stoliki będące jednocześnie pufami, tradycyjne, proste stoliki na czterech nogach, a także takie na drewnianych lub metalowych płozach. Różnej wysokości i o różnych rozmiarach blatów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także