×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Biurko dla ucznia. Ciekawe propozycje na nowy rok szkolny

Biurko dla ucznia. Ciekawe propozycje na nowy rok szkolny

Autor: Marta Ustymowicz
23 lip 2014 14:11

Wielkimi krokami zbliża się kolejny rok szkolny. Warto więc zadbać o odpowiednie wyposażenie dziecięcego pokoju, które umożliwi mu spokojną naukę. Absolutną podstawą ucznia jest biurko. Podpowiadamy jakie wybrać.

Do wyboru jest wiele biurek, od klasycznych z zamykaną szafką i szufladą, a także wysuwaną półką na klawiaturę lub nowoczesnych o ciekawym designie. Zanim jednak wybierzemy się do sklepu warto ustalić co tak naprawdę przyda się dziecku.

Jeśli na biurku ma zostać ustawiony klasyczny monitor, a pod biurkiem komputer, to warto kupić biurko z szerokim blatem lub wysuwaną spod niego, specjalną półką przeznaczoną na przechowywanie klawiatury. Ułatwi to pracę, bowiem monitor nie zabierze z biurka miejsca potrzebnego w momencie odrabiania lekcji.

W przypadku, kiedy stawiamy w głównej mierze na modny wygląd warto zainteresować się biurkami stylizowanymi na skandynawskie. Mają lekko pochylone nogi, są minimalistyczne w wyglądzie i najczęściej dostępne w białym kolorze. Będą się ładnie komponować z kolorowym krzesłem.

Dla dzieci, które lubią mieć wiele rzeczy pod ręką doskonale sprawdzą się biurka z nadstawką, w której jest wiele miejsca do przechowywania lub z kontenerkiem na kółkach, który umieszcza się pod blatem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także