PARTNER PORTALU
Blat do salonu kąpielowego - propozycje rozwiązań

Blat do salonu kąpielowego - propozycje rozwiązań

Autor: mg
21 maj 2019 10:01

Jednym z materiałów, które doskonale sprawdzają się w eleganckich łazienkach, są konglomeraty kwarcytowe. Można z nich wykonywać stylowe blaty w najróżniejszych kolorach.

Gorąca kąpiel przy delikatnym świetle świec i zapachu aromatycznych olejków to coś o czym marzymy po ciężkim tygodniu. Łazienka nie musi być miejscem wyłącznie funkcjonalnym. Dziś może być także naszym domowym SPA, gdzie możemy odpocząć i cieszyć się odprężającymi zabiegami. W wykreowaniu nastrojowego wnętrza pomogą konglomeraty kwarcytowe, z których można wykonać eleganckie blaty.

 Bogata paleta kolorów i wzorów sprawia, że bez większego problemu konglomeraty kwarcytowe dobierzemy do stylu dowolnego wnętrza. Z ciemnymi ścianami możemy skontrastować białe lub pastelowe blaty, z jasnymi zestawione, doskonale będą prezentowały się materiały w ciemniejszych odcieniach. Warto dodać, że konglomeraty tworzą udane kompozycje z innymi materiałami, np. naturalnym drewnem, metalem czy szkłem, dopełniając zarówno klasyczne, jak i nowoczesne aranżacje.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także