Co na ścianę z telewizorem? 5 oryginalnych pomysłów na modną szafkę rtv

Co na ścianę z telewizorem? 5 oryginalnych pomysłów na modną szafkę rtv

Autor: Justyna Łotowska
16 gru 2020 09:20

Nawet jeśli nie masz w domu telewizora, szafka rtv przyda ci się chociażby na kolekcję ulubionych winyli czy sprzęt muzyczny. Zobaczcie 5 świetnych mebli na ścianę telewizyjną, a jednocześnie 5 przykładów dobrego polskiego designu.

Ściana z telewizorem lub ogólniej ze sprzętem audio i/lub wideo w wielu mieszkaniach zajmuje centralną, najbardziej wyeksponowaną część salonu. To miejsce, na które po wejściu do pokoju najbardziej zwracamy uwagę, warto więc kupić tu meble, które naprawdę będą nam się podobać.  W tym redakcyjnym zestawieniu polecamy 5 pomysłów na meble na ścianę telewizyjną, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie. Każda z szafek rtv to przykład świetnego polskiego designu, a przy tym oryginalny i bardzo na czasie mebel do salonu. 

Czytaj także: Meble do salonu: co na ścianę z telewizorem? 7 tanich i dobrych kolekcji

Jaką szafkę rtv warto kupić do salonu? Zwróć uwagę na jakość i użyty materiał! Choć meble drewniane są droższe niż te sieciowe, wykonane z płyty, drewniana szafka rtv to mebel, który zostanie z nami na lata, może więc lepiej zainwestować, ale mieć piękną szafkę na płyty, konsolę czy winyle, która będzie cieszyć nasze oczy. 

Więcej mebli na ścianę telewizyjną: Nowoczesny salon: 12 dobrych pomysłów na ściankę telewizyjną + ceny mebli

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także