Drzwi przesuwne w wersji high tech - meble dla gadżeciarzy

Drzwi przesuwne w wersji high tech - meble dla gadżeciarzy

Autor: mg
24 kwi 2019 09:38

Drzwi przesuwne zyskują coraz większą popularność we wnętrzach. Sprawdzają się szczególnie w szafach i garderobach. Specjalnie dla miłośników nowoczesnych technologii producenci przygotowali drzwi przesuwne wyposażone w... ekrany lub głośniki.

Wydawałoby się, że w przypadku szaf i drzwi przesuwnych niewiele może zaskoczyć. Kojarzymy je z rozwiązaniami, w których przede wszystkim liczą się funkcjonalność i nowoczesne wzornictwo. Jednak postęp techniczny nie omija wyposażenia wnętrz. Nowinki techniczne są wręcz oczekiwane przez sporą cześć osób.

Do jednych z najciekawszych nowości należą systemy nagłośnienia ukryte w szafie... Ultracienkie głośniki znajdują się na wewnętrznej stronie drzwi przesuwnych. Głośniki współpracują ze wszystkimi zewnętrznymi źródłami dźwięku, łącząc się z nimi bezprzewodowo. 

Jeszcze bardziej nowatorskim pomysłem jest wbudowanie w drzwi płaskiego ekranu. Pozwala to wykorzystywać mebel jako telewizor lub monitor komputerowy. Dzięki temu staje się on centrum multimedialnym.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także