Duży narożnik - zobacz propozycje mebli z polskich sklepów!

Duży narożnik - zobacz propozycje mebli z polskich sklepów!

Autor: bm
12 kwi 2019 11:06

Sofa narożna o dużych wymiarach, głębokim siedzisku, wygodnym oparciu i dodatkowych funkcjach to gwarancja wyjątkowego komfortu w kąciku wypoczynkowym. W polskich sklepach znajdziemy bogaty wybór tego rodzaju mebli.

Szczęśliwi posiadacze dużych przestrzeni mieszkalnych mogą wybrać naprawdę duży, rozłożysty mebel, przy którym wygodnie usiądzie cała rodzina, a nawet goście. W takich narożnikach zazwyczaj znajdziemy zarówno funkcję spania, jak i pojemnik na pościel, dodatkowe funkcje (np. relaksu), a często także dodatkowe schowki, zintegrowane stoliki czy półki. Szeroka paleta kolorów, dostępnych tkanin i skór, standardowych lub opcjonalnych funkcji pozwala znaleźć coś interesującego dla niemal każdego klienta, zwłaszcza że narożniki znajdziemy w każdej „półce” cenowej i w każdym rozmiarze.

Duże narożniki są funkcjonalne, umożliwiają zorganizowanie okazjonalnego noclegu dla gości i stanowią dodatkową przestrzeń do przechowywania. Standardem w narożnikach stają się powoli ruchome zagłówki, dzięki którym klienci nie muszą rozstrzygać dylematu – czy lepiej wybrać bardziej efektowne niskie oparcia, czy postawić na wygodę i kupić narożnik z wygodnym wsparciem dla głowy. Zmienna pozycja podłokietników występuje nieco rzadziej, coraz częściej jednak ten element sofy kryje w sobie niespodziankę w postaci schowka na drobiazgi czy półeczki na kubek lub książkę.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także