Elegancka sofa do salonu. Ta w modnej tkaninie boucle jest super!

Elegancka sofa do salonu. Ta w modnej tkaninie boucle jest super!

Autor: Justyna Łotowska
02 maj 2022 09:52

Wśród nowych wykończeń tapicerskich na szczególną uwagę zasługuje boucle. Mięsista tkanina o wyrazistej teksturze podbija nie tylko świat mody, ale i wnętrz. Na salonach króluje nie tylko w formie dodatków, ale dzięki obiciom także w postaci mebli wypoczynkowych. Nową wersję lubianej sofy Libretto w tkaninie boucle wprowadziła właśnie marka Kler.

Salonowe trendy na rok 2022 wyraźnie wskazują – modne jest wszystko, co jest w zgodzie z naturą. Dekoracyjne kamienie, szlachetne drewno i przytulne tkaniny to must have kolejnego już sezonu. Naturalne materiały, jak żadne inne, dodają wnętrzom elegancji i szyku. Pięknie się prezentują, a przy tym ocieplają pomieszczenie, budując przytulny klimat we wnętrzach. Ten ostatni aspekt dotyczy w dużej mierze tkanin, które po latach dominacji minimalizmu powracają na salony.

Mile widziane są zarówno jako elementy dekoracyjne w postaci mięsistych dywanów, zwiewnych firan i stylowych zasłon, jak i śmiało zastępują skóry i ekoskóry w pokryciu mebli wypoczynkowych.

w skład zestawu Libretto w tkaninie bousle wchodzą sofy 3-osobowe i taboret. Komfort zapewniają płaskie poduchy siedzisk i oparć. Powtarzające się moduły poduch i towarzyszące im odchylane oparcia, regulowane zagłówki, odginane podłokietniki i podnóżki doskonale prezentują się w nowej tapicerce boucle.  głaskać!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także