PARTNER PORTALU
Elegancka sofa w kolorze. Nowość polskiej marki!

Elegancka sofa w kolorze. Nowość polskiej marki!

Autor: Ewa Kozioł
15 lip 2022 12:19

Sofa Emotion z kolekcji Kler Attitude to najnowsza propozycja marki Kler. To klasyka, która kierowana jest do koneserów pięknych i wytwornych wnętrz. Płynne linie dają poczucie relaksu i odprężenia. Zachwyca także kolor tapicerki!

Kolekcja Attitude wnosi powiew świeżości do dotychczasowego portfolio marki. Za jej projektem stoi grupa młodych, pełnych nowych pomysłów projektantów. Pochodzą oni z różnych zakątków świata, lecz łączy ich wspólna pasja i miłość do dobrego designu. Stworzona przez nich kolekcja pokazuje, jak zmienia się oferta Kler. Oryginalna, świeża i odważna kolorystycznie, a zarazem minimalistyczna w pełni obrazuje nową siłę marki. Najlepszym tego dowodem jest sofa Emotion z kolekcji Kler Attitude, którą zaprojektował Wojciech Błaszczyk. Esencją projektu jest szlachetny minimalizm.

Płynne linie dają poczucie relaksu i odprężenia. Dzięki, stworzonemu specjalnie dla kolekcji Kler Attitude próbnikowi tkanin, zachwyca także nowymi kolorami tapicerki. Obok niej nie można przejść obojętnie.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także