×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Elegancka sypialnia z meblami w stylu glamour

Elegancka sypialnia z meblami w stylu glamour

Autor: bm
28 lis 2018 13:42

Sypialnia to miejsce, w którym styl glamour czuje się doskonale. Meble o bogatych zdobieniach, złocenia, miękkie, szlachetne tkaniny pozwolą stworzyć klimat eleganckiego miejsca do wypoczynku.

Wysokiej jakości materiały takie jak skóra, aksamit, szlachetna stal, drewno, bogate zdobienia, lśniące dodatki, pikowane wezgłowia łóżek - to podstawowe wyznaczniki stylu glamour w sypialni. Aby tego rodzaju elementy wystroju wyglądały dobrze, konieczny jest jednak spory metraż pomieszczenia - niewielkie wnętrze mogłoby zostać przytłoczone nadmiarem szczegółów charakterystycznych dla tej stylistyki.

Styl glamour to synonim elegancji i komfortu we wnętrzu. Charakterystyczne dla niego jest łączenie z pozoru niepasujących ze sobą elementów – bogactwa ornamentów i zdobień z minimalizmem i prostotą. Dotyczy to zarówno wystroju całego wnętrza, jak i pojedynczych mebli, luster czy lamp. Umiejętnie wykorzystany - glamour potrafi nadać wyjątkowy charakter każdemu wnętrzu.  Meble w stylu glamour mają w sobie coś ponadczasowego i dają nam nie dające się niczym zastąpić wrażenie luksusu, które zwłaszcza w sypialni jest wyjątkowo pożądane.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także