Elegancki salon. 10 propozycji w klasycznym stylu

Elegancki salon. 10 propozycji w klasycznym stylu

Autor: Alicja Pietrowska
28 wrz 2015 11:09

Klasyczne meble do salonu to klasa i elegancja sama w sobie. Nie tylko pięknie się prezentują - dają też pewność, że aranżacja długo nie wyjdzie z mody.

Klasyczne meble do salonu to sposób na wyjątkowe i stylowe wnętrze. Meble odznaczają się nie tylko pięknym wyglądem, ale również dobrą jakością wykonania. Wszystko jest w nich nietypowe, każdy element, każdy detal. Bryły charakteryzują się najczęściej bogatym wzornictwem. Mogą być stylizowane na francuskie, angielskie czy włoskie. W ostatnim czasie niezwykle modna stała się także stylistyka skandynawska, oraz nieco bardziej dekoracyjne kolekcje zainspirowane klimatem słonecznej Prowansji.

W polskich salonach meblowych do wyboru mamy wiele stylowych propozycji. Od subtelnych kolekcji wyróżniających się dość prostą i smukłą linią, po masywne regały i szafki rodem z pałacowego salonu. Ich wybór powinniśmy uzależniać od naszych indywidualnych preferencji, ale też wielkości naszego wnętrza. Lekkie i jasne skandynawskie aranżacje zdecydowanie sprawdzą się na przykład w małym wnętrzu. Z kolei bogato zdobione, masywne bryły potrzebują więcej przestrzeni, dlatego ich uroda będzie lepiej widoczna w przestrzennym wnętrzu.

Zobaczcie modne aktualnie stylowe propozycje.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także