Elegancki salon: 12 pomysłów na modne meble. Zobacz zdjęcia!

Elegancki salon: 12 pomysłów na modne meble. Zobacz zdjęcia!

Autor: Ewa Kozioł
17 sty 2021 14:34

Jakie meble wybrać do eleganckiego salonu? Polecamy meble drewniane lub w kolorze drewna. Są modne, ponadczasowe i pięknie wyglądają.

Wybór mebli do salonu warto dobrze przemyśleć. Powinny być funkcjonale i pięknie wyglądać. Powinny też pasować do ścian, podłogi, wszystkich dodatków oraz do metrażu naszego wnętrza. Inne meble będą pasowało do małego salonu, a inne sprawdzą się w dużym, przestronnym salonie. Polecamy więc bliżej przyjrzeć się dostępnym kolekcjom. A zapewniamy, że jest w czym wybierać!

Jeśli planujecie urządzić salon elegancko warto wziąć pod uwagę wybór mebli drewniany lub mebli w kolorze drewna. Są bardzo ładne, ponadczasowe i modne. Lubimy drewno i chętnie sięgamy po nie urządzając nasze wnętrza. Meble drewniane lub w kolorze drewna wniosą do eleganckiego salonu przytulny, ciepły klimat. Doskonale będą pasowały praktyczne do wszystkich kolorów oraz do wszystkich materiałów, którymi będziemy chcieli wykończyć ściany oraz podłogi. W elegancko urządzonym salonie pięknie zaprezentują się w otoczeniu bieli, szarości, czerni oraz cegły czy płytek. Możecie wybrać meble z dekoracyjnymi frontami lub zdecydować się na coś bardziej nowoczesnego, ale z ozdobnymi uchwytami lub ze wstawkami ze szkła. 

W sklepach znajdziecie spory wybór stylowych, szykownych mebli do eleganckiego salonu. Dostępne są kolekcje w jasnych oraz w ciemnych kolorach, bardziej lub mniej dekoracyjne. Każdy powinien więc znaleźć coś do swojego salonu.

Zobacz także Ściana w salonie: 12 świetnych pomysłów dla każdego. To jest modne!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także