PARTNER PORTALU
Fotel do salonu: pomysł inspirowany kamieniami z plaży. Nowość!

Fotel do salonu: pomysł inspirowany kamieniami z plaży. Nowość!

Autor: Justyna Łotowska
26 paź 2022 12:55

Fotel Fulu to nowość polskiej marki Nobonono. Za projektem stoi David Girelli. Właśnie miała miejsce premiera tego projektu. Zobaczcie,  jak się prezentuje mebel!

Inspiracją stojącą za projektem Fulu były kamienie wyrzucane na brzeg przez morze czy ocean. Ich nieregularne, opływowe kształty niosą komfort i spokój dla oka. Fulu to oda do natury i wieloletniego procesu wygładzania skał przez wodę.

David Girelli pochodzi ze Szwajcarii, ale na co dzień pracuje w Wielkiej Brytanii. W 2019 roku założył multidyscyplinarne biuro projektowe Girelli Studio, które koncentruje się na wzornictwie przemysłowym, projektowaniu produktów i doradztwie projektowym. Girelli szybko zyskał miano wschodzącej gwiazdy, która błyskawicznie zyskuje sławę w całej Europie.

Jego projekty nawiązują do skandynawskiego designu, ale wyróżniają się dzięki eleganckim, współczesnym elementom. Minimalistyczny styl Girelli charakteryzuje m.in. wykorzystanie jasnych, teksturowanych tkanin i skór, a także zazębiające się, geometryczne kształty produktów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także