PARTNER PORTALU
Fotel z podnóżkiem - wyjątkowo komfortowy mebel w salonie

Fotel z podnóżkiem - wyjątkowo komfortowy mebel w salonie

Autor: bm
24 lip 2019 10:47

W dobry fotel uzupełniony podnóżkiem warto zainwestować - odpłaci nam za to wyjątkowym komfortem użytkowania. Taki mebel chyba każdy chciałby mieć w swoim salonie.

Czytaj też: Zobacz wyjątkowe meble do siedzenia o nietypowych kształtach

Wybór foteli w sklepach stacjonarnych i internetowych jest bardzo bogaty - w zasadzie każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od upodobań estetycznych. Są więc tradycyjne uszaki z wygodnym, wysokim oparciem, dzięki któremu w takim fotelu spokojnie można uciąć sobie drzemkę. Są "maszyny" do wypoczynku z rozkładanymi (elektrycznie lub manualnie) oparciami i częścią podnóżkową, które ze zwykłego fotela w okamgnieniu uczynią szezlong, a nawet leżankę. Nie brakuje też lekkich fotelików o delikatnej na pozór konstrukcji, które świetnie pasują do niewielkich, nowoczesnych wnętrza. Mamy też modele o kubełkowych siedziskach albo takich w charakterystycznym kształcie jajka, o obrotowych podstawach i z regulowaną wysokością...

Niezależnie jednak od tego, jaki model ostatecznie wybierzemy, warto dopasować do niego podnóżek - chyba że od razu jest oferowany w pakiecie z takim elementem. Podnóżek może mieć formę miękkiego taboretu, pufa lub stołka. Jeśli jest w miarę płaski, może w razie potrzeby pełnić funkcję stolika kawowego, półki na czasopisma albo - jeśli posiada pojemnik - miejsca do przechowywania podręcznych drobiazgów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także