PARTNER PORTALU
Fotele kubełkowe - wprowadź nowoczesny design do swojego salonu!

Fotele kubełkowe - wprowadź nowoczesny design do swojego salonu!

Autor: mg
25 cze 2019 11:06

Coraz częściej do aranżacji salonów wprowadzamy fotele. Stanowią one wyjątkowo ciekawy akcent dekoracyjny. Niejednokrotnie jeden mebel potrafi odcisnąć piętno na aranżacji całego wnętrza. Doskonałym tego przykładem są tzw. fotele kubełkowe.

Jakie cechy powinien mieć idealny, stylowy fotel do pokoju? Na pewno powinien być bardzo wygodny, doskonale wyprofilowany i elegancki. Fotele to meble, które mogą pełnić wiele różnych funkcji. Służą do wypoczynku na siedząco, do oglądania telewizji, do czytania. Prócz funkcji użytkowej, są także atrakcyjnym elementem dekoracyjnym, który dopełnia aranżację salonu. Równie dobrze wpisują się w nowoczesną, jak i klasyczną stylistykę wnętrza.

Doskonałym przykładem mebla, który udanie łączy wyrafinowany design z funkcjonalnością, jest tzw. fotel kubełkowy. Jego charakterystyczną cechą jest wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzisko. Fotel tego typu może być pikowany lub gładki, osadzony na obrotowej podstawie lub mieć nóżki drewniane. Dobierać można również rodzaj wykańczającej go tkaniny, zarówno pod kątem jej koloru, jak i faktury.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także