Fotele z automatyczną funkcją relaksu - postaw na wygodę!

Fotele z automatyczną funkcją relaksu - postaw na wygodę!

Autor: mg
29 kwi 2019 10:04

Fotele będące częścią zestawów wypoczynkowych coraz częściej trafiają do naszych salonów. Niektóre z nich posiadają automatyczną funkcję relaksu, która zwiększa komfort korzystania z nich.

Czytaj też: Sofy z ruchomymi bokami - gwarancja komfortowego wypoczynku

Dysponując dużym salonem, coraz częściej decydujemy się ustawić w nim nie tylko sofę bądź narożnik, ale także fotel. Zwykle fotele stanowią integralną część zestawu wypoczynkowego - wówczas mają podobny styl i kolor jak mebel wypoczynkowy. Niekiedy też występują "solo", tworząc we wnętrzu intrygujący akcent dekoracyjny.

Fotele służą przede wszystkim do nieskrępowanego wypoczynku. Ich nowoczesne wersje wyposażone są w szereg udogodnień, które podnoszą komfort użytkowania. Oprócz specjalnie wyprofilowanych oparć, sprzyjają temu funkcje relaksu. Dzięki nim możemy ustawić oparcie pod dowolnym, optymalnym dla nas kątem, a także swobodnie i wygodnie ułożyć nogi. W takiej pozycji na pewno wypoczniemy po ciężkim dniu.

Sterowanie funkcjami relaksu odbywa się za pomocą zautomatyzowanych mechanizmów. Ukryte w bryle mebla, nie zaburzają jego wyglądu (w zasadzie widoczny jest tylko niewielki, często designerski przycisk), a jednocześnie zawsze są pod ręką.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także