×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Funkcjonalne pufy i stołki w salonie i sypialni

Funkcjonalne pufy i stołki w salonie i sypialni

Autor: bm
25 wrz 2019 09:34

Pufy i stołki to niewielkich rozmiarów meble, które mogą pełnić różne funkcje w mieszkaniu. Służą do siedzenia, przechowywania, a także jako podręczne stoliki. Sprawdzają się zarówno w salonie, jak i w sypialni.

Nie zajmują wiele miejsca, pasują zarówno do tradycyjnych, jak i nowoczesnych aranżacji. Ich wielką zaletą jest również to, że łatwo je przestawiać – z salonu do sypialni, z sypialni do pokoju dziecięcego i młodzieżowego czy nawet przedpokoju. W salonie pufy najlepiej prezentują się w towarzystwie stolika kawowego. Meble do siedzenia mogą być obite skórą ekologiczną, jak na przykład modele z linii Verano (Mebin) – z charakterystyczną skośną lub prostą drewnianą wstawką. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i łatwe w utrzymaniu czystości. Ciemna kolorystyka tapicerki doskonale współgra z ciepłą kolorystyką orzecha antycznego i stanowi świetne uzupełnienie kolekcji.

Pufy to nie tylko komfortowe miejsca do siedzenia czy ciekawa dekoracja salonu. To również znakomite schowki. Otwierane modele pomieszczą gazety, piloty do telewizora, ładowarki do telefonu i wiele innych drobiazgów, które – pozostawione na wierzchu – sprawiają wrażenie chaosu i nieporządku. Nieduże pufy z łatwością przesuniemy w różne miejsca.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także