PARTNER PORTALU
Jak zagospodarować wnętrze garderoby - sprawdzone profesjonalne rozwiązania

Jak zagospodarować wnętrze garderoby - sprawdzone profesjonalne rozwiązania

Autor: mg
24 cze 2019 09:39

Profesjonalnie zagospodarowana garderoba znacznie podnosi funkcjonalność domu. Zastępuje duże szafy i komody, dlatego musi być zaopatrzona w odpowiednie szafki, szuflady i wieszaki.

Urządzenie garderoby w nowoczesnym wnętrzu wcale nie musi być trudne. Wystarczy tylko skorzystać z systemów ułatwiających organizację jej przestrzeni.

Dużym udogodnieniem mogą być kosze umieszczane w szufladach garderoby.  Zwykle wykonuje się je z metalu lub rattanu, a w zasadzie już standardowo stosowane pełny wysuw oraz mechanizm cichego domykania gwarantują komfort ich użytkowania. Dodatkowo szuflady wyposażane są w organizery, które ułatwiają porządkowanie drobnych rzeczy. Oczywiście, nie wyczerpuje to listy rozwiązań, które wpływają na funkcjonalność garderoby. Wśród nich znajdują się jeszcze choćby wieszaki, szuflady na obuwie czy pantografy - to rodzaj drążka z uchwytem ułatwiającym zagospodarowanie najwyższych części szafy.

Systemowe rozwiązania pozwalają na urządzenie garderoby nie tylko w osobnym pomieszczeniu, ale także we wnęce ukrytej za przesuwnymi drzwiami. Dodatkowo, za sprawą zróżnicowanych wymiarów i kolorów, można je dopasować do potrzeb konkretnego wnętrza.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także