PARTNER PORTALU
Jaki blat pasuje do wyspy kuchennej?

Jaki blat pasuje do wyspy kuchennej?

Autor: mg
09 maj 2019 09:24

Blaty wykonane z konglomeratów kwarcytowych świetnie sprawdzają się w przypadku wysp kuchennych. Udanie łączą aspekty praktyczne z nowoczesnym designem.

Ustawienie kuchni w centrum domu sprawia, że staje się on przytulny, stylowy, a do tego niezwykle funkcjonalny. Mieszkańcy mogą, przyrządzając potrawy, rozmawiać z innymi domownikami czy przyjmować gości. Ponadto takie mieszkanie wydaje się być dużo jaśniejsze i niezwykle przestronne.

W takim przypadku dobrym łącznikiem między kuchnią a salonem jest wyspa kuchenna. Umieszczenie jej w odpowiednim miejscu oraz użycie stylowego materiału doda charakteru każdemu wnętrzu. Ciekawym rozwiązaniem może być zastosowanie blatu z konglomeratu kwarcytowego, który łatwo dostosowuje się do nawet najbardziej fantazyjnych projektów wnętrz. Może zostać skontrastowany z kolorem zabudowy kuchennej lub utrzymany w podobnym odcieniu, mieć bardziej nowoczesny lub klasyczny charakter, wreszcie - być utrzymany w gamie jasnych lub ciemnych kolorów. W każdym przypadku w elegancki sposób podkreśli granicę między kuchnią a salonem i nada wyjątkowy charakter wnętrzu. 

 

 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także