×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kolorowe fotele - komfortowe uzupełnienie wnętrza

Kolorowe fotele - komfortowe uzupełnienie wnętrza

Autor: bm
14 lis 2018 09:43

Wygodny fotel, szezlong czy inny mebel do siedzenia w energetycznym kolorze ożywi stonowane wnętrze i będzie jego komfortowym dopełnieniem. Warto zdecydować się na taki efektowny element salonu!

Urządzając pokój dzienny, zazwyczaj decydujemy się na sofę lub narożnik, rzadko myśląc o uzupełnieniu zestawu fotelem, pufem lub szezlongiem. Czyżby tego rodzaju meble odchodziły do lamusa? Nic podobnego - wciąż stanowią efektowne elementy wnętrza, a przy okazji są doskonałym sposobem na pełny relaks po ciężkim dniu. Ich zaletą jest ponadto mobilność - niewielki fotel lub szezlong możemy ustawić praktycznie wszędzie, łatwo go przenosić z miejsca na miejsce, zmieniając dzięki temu wystrój mieszkania. Wymieniając obicie fotela - co w wielu przypadkach jest możliwe - zmieniamy też kolorystykę wnętrza.

Fotel jest meblem szczególnym, od wieków bowiem uchodzi za synonim odpoczynku i relaksu, a nawet więcej – ma w sobie coś, co czyni go przedmiotem prestiżowym. Niezależnie od tego, czy wybierzemy tradycyjnego uszaka lub chesterfielda, czy zdecydujemy się na ultranowoczesną wersję siedziska z oparciem i podłokietnikami, fotel odpłaci nam się wysokim komfortem użytkowania. Zapewni nam relaks bez konieczności dzielenia miejsca z innymi osobami, czasem nawet z możliwością indywidualnej regulacji wysokości i układu zagłówka, podnóżkiem lub podręczną półeczką.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także