PARTNER PORTALU
Komoda w sypialni - tradycyjny mebel w nowoczesnej odsłonie

Komoda w sypialni - tradycyjny mebel w nowoczesnej odsłonie

Autor: bm
25 cze 2019 14:15

Niezastąpiona wszędzie tam, gdzie potrzebujemy miejsca do przechowywania drobiazgów - bielizny, kosmetyków, listów, pamiątek i innych przedmiotów, których potrzebujemy na co dzień lub tylko od czasu do czasu. Komoda to mebel, który idealnie odnajduje się w sypialni.

Komoda to mebel, który ma swoją historię, a jednocześnie doskonale sprawdza się we współczesności. Jego ponadczasowość i uniwersalność sprawiają, że warto go mieć w swoim mieszkaniu. Doskonale wpasowuje się w klimat sypialni, w której może być ciekawym uzupełnieniem pozostałych elementów umeblowania. Komoda może być wyposażona w szuflady lub tradycyjnie zamykane szafki, chociaż ta pierwsza wersja jest znacznie bardziej typowa dla tego rodzaju mebli. Może mieć różne rozmiary i najczęściej w kolekcjach mebli do sypialni znajdziemy co najmniej kilka opcji gabarytowych do wyboru.

W sypialni komoda może pełnić funkcję mebla do przechowywania, toaletki, nocnego stolika, a nawet biurka - wszystko zależy od preferencji użytkownika, formy i wielkości mebla. Na pewno jest meblem niezwykle praktycznym, nie ma bowiem znaczenia, na jaki cel przeznaczymy jej szuflady. Zawartość i tak będzie niewidoczna, a oryginalna, dopasowana do wnętrza forma i kolorystyka mebla zyskają funkcję dekoracyjną i podkreślą styl wnętrza. Zwolennikom klasyki przypadną do gustu te stylizowane o pięknych, wyrafinowanych kształtach, z giętymi lub prostymi elementami, posadowione na ładnie wyprofilowanych nóżkach. W kolekcjach nowoczesnych komoda występuje najczęściej w formie prostych, kubicznych brył o gładkich frontach, z dyskretnie zaznaczonymi podziałami szuflad i drzwi.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także