PARTNER PORTALU
Konglomerat w łazience - jak go można zastosować

Konglomerat w łazience - jak go można zastosować

Autor: mg
28 marz 2019 15:21

W minimalistycznych łazienkach coraz częściej i powszechniej stosowane są konglomeraty kwarcytowe. Można z nich wykonywać nie tylko okładziny ścienne, ale też blaty.

Mniej znaczy więcej - to jedna z głównych zasad, którymi kierują się aktualnie projektanci wnętrz. Styl minimalistyczny możemy zastosować zarówno w salonie, kuchni czy sypialni. Minimalizm zalecany jest również w łazience. Doda on wnętrzu klasy i optycznie powiększy to często małe pomieszczenie.

Do minimalistycznego wnętrza wybieramy zazwyczaj odcienie bieli, czerni i szarości, które dzięki swojej prostocie tworzą kwintesencję tego stylu. Nie oznacza to jednak, że nie możemy zdecydować się na subtelne wzory.

Doskonale w te założenia wpisują się konglomeraty kwarcytowe. W połączeniu z białymi elementami łazienki i drewnem tworzą efekt minimalistycznego skandynawskiego wnętrza. Można z nich wykonywać równie dobrze okładziny ścienne, jak też blaty.

Minimalizm to przede wszystkim prostota. By osiągnąć efekt takiego właśnie wnętrza, musimy pamiętać o odpowiednim doborze elementów naszej łazienki. Zatem, jeśli decydujemy się na wnętrze urządzone w odcieniach szarości, warto dobrać dodatki i elementy łazienkowe idealnie pasujące do tej barwy.  

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także