PARTNER PORTALU
Kuchnia za drzwiami - sprawdzony sposób na porządek

Kuchnia za drzwiami - sprawdzony sposób na porządek

Autor: mg
30 sie 2019 11:08

Kuchnia stanowiła kiedyś osobne pomieszczenie, które w razie potrzeby ukrywano za zamkniętymi drzwiami. Dzisiaj, nawet w otwartych przestrzeniach, można ją również schować za drzwiami, ale… przesuwnymi lub składanymi.

Nawet jeżeli kuchnia stanowi integralną część strefy dziennej, można ją wygodnie i estetycznie zamaskować dzięki systemom do drzwi przesuwnych czy do drzwi składanych.

W nowoczesnych aranżacjach dużą wagę przywiązuje się do otwartych przestrzeni, w których nie ma wyraźnego podziału pomiędzy salonem a kuchnią. Ta jednak nie zawsze wygląda reprezentacyjnie. Kiedy więc nie jest używana, można ją po prostu schować. Drzwi przesuwne lub składane pozwalają nadać kuchni zupełnie nowe oblicze i elastycznie reagować na bieżące potrzeby użytkowników. Nawet w przypadku wysokiej zabudowy na całą ścianę można ją ukryć za praktycznymi, wielkoformatowymi frontami. Wystarczy jeden ruch dłoni i skutecznie zamaskujemy kuchenny bałagan lub zapewnimy sobie komfortowy dostęp do naczyń, akcesoriów lub magazynowanych zapasów. Po otwarciu drzwi mamy pełen dostęp do wnętrza całej zabudowy, nie musimy otwierać pojedynczych modułów szafek.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także