×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Kultowa kolekcja duńskich mebli z nowościami

Kultowa kolekcja duńskich mebli z nowościami

Autor: Urszula Tatur
13 lip 2021 12:40

Duńska marka meblowa rozszerza swoją kultową kolekcję Princeton, wprowadzając do oferty nową ławkę i stołek barowy. Obie nowości zaprojektowane są przez utalentowanego skandynawskiego designera Mortena Georgsena, który zasłynął projektem flagowego krzesła tej kolekcji.

FOKUS NA DOM

W dzisiejszych bezprecedensowych czasach coraz częściej styl projektowania dyktowany zaczyna być rosnącym przywiązaniem do domowego ogniska. Nie ma w tym nic dziwnego, bo dom stał się czymś więcej, niż tylko i wyłącznie miejscem odpoczynku i oazą spokoju. Współcześnie to już nie tylko miejsce do życia, ale także przestrzeń do poznawania siebie, rozwoju osobistego i rozrywki. Dlatego zapotrzebowanie na materiały o wysokim komforcie, miękkie, otulające formy i organiczne kształty nabrało teraz zupełnie nowego znaczenia.

KULTOWY PRINCETON

Kultowe krzesło Princeton swoją premierę miało we wrześniu 2020 roku i natychmiast stało się bestsellerem w ofercie marki. Projektant krzesła — Morten Georgsen — genialnie połączył lekkość z wizualnym komfortem pięknych zakrzywionych linii, nadając projektowi subtelną, kobiecą ekspresję. Eleganckie oparcie przyciąga wzrok i kieruje oczy na komfortowe siedzisko. Forma krzesła sprawia, że siedząc w nim mamy wrażenie, że Princeton otula nas, nie odcinając od otoczenia.

PIĘKNE I MIĘKKIE NOWOŚCI

Nowości z kolekcji Princeton bazują na tej samej sylwetce, pozwalając użytkownikowi cieszyć się nowoczesnym designem i komfortem w zupełnie nowy sposób. Możliwość przenoszenia funkcjonalnych mebli w swoim domu jest świetnym sposobem na dodanie mu praktyczności bez poświęcania kolejnych metrów kwadratowych.

Nowa Ławka Princeton znakomicie łączy to wszystko w sobie. Dzięki jej lekkości, z łatwością można ją przenieść z przedpokoju, czy sypialni, do jadalni, gdzie posłuży jako dodatkowe miejsce do siedzenia, a swoim wyglądem doda klimatycznego elementu hygge. Duński komfort, wygoda i przytulność zdominują twoje wnętrze na przykład podczas kolacji z przyjaciółmi.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także