Mała wersalka. Komfortowe i wygodne propozycje

Mała wersalka. Komfortowe i wygodne propozycje

Autor: Alicja Pietrowska
17 gru 2014 14:44

Wersalki w ostatnim czasie zostały nieco zapomniane. Do naszych domów znacznie chętniej wybieramy narożniki bądź sofy modułowe. Warto je jednak przypomnieć ze względu na ich bogaty wachlarz zalet. Są wygodne, doskonale komponują się z wnętrzem pokoju, a do tego wykazują się dużą wytrzymałością.

Wersalka nieco straciła na swojej popularności, w ostatnim czasie. Wciąż jednak ma swoich zwolenników, którzy pozostają wierni jej zaletom. Co więcej osoby, które zdecydowały się na zakup wersalki do małego salonu czy pokoju dziecka nie żałują tej decyzji. Okazuje się bowiem, że wersalki są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim sprawiają, że wnętrze jest przytulne i panuje w nim ciepła, swojska atmosfera. Niektórzy twierdzą nawet, że wersalki śmiało mogłyby startować w konkursie pod hasłem "kultowy mebel polaków", czyli produkt do którego już zawsze będziemy mieli sentyment.

Do zakupu wersalki zachęcają także, a może przede wszystkim jej niepodważalne zalety. Wśród nich możemy wymienić łatwość utrzymana w czystości i trwałość tkaniny obiciowej, łatwość rozkładania, dość duża powierzchnia spania, a także możliwość schowania pościeli do środka mebla. Ważną zaletą dla wielu polaków jest również to, że wersalka po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dobrze prezentuje się więc w niewielkim salonie.   

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także