PARTNER PORTALU
Małe i lekkie sofy - do mieszkania, biura lub hotelowego lobby

Małe i lekkie sofy - do mieszkania, biura lub hotelowego lobby

Autor: bm
01 kwi 2019 13:22

Doskonale sprawdzają się jako miejsce do siedzenia zarówno w pokoju dziennym, jak i w miejscach użyteczności publicznej, np. w biurowych strefach relaksu. Są zgrabne i lekkie, łatwo przestawiać je z miejsca na miejsce, nie zagracają nawet niewielkich wnętrz.

Tego rodzaju sofy  lub tapicerowane ławki ma w swojej ofercie wielu producentów mebli. Najczęściej są to modele na wysokich nóżkach, bez pojemników czy funkcji spania, pełniące rolę wyłącznie mebli przeznaczonych do wypoczynku na siedząco. Doskonale sprawdzają się jako miejsce spotkań - zarówno w mieszkaniu prywatnym, gdzie mogą być dodatkowym meblem do siedzenia dla gości, jak i w biurze - np. w strefach relaksu czy przeznaczonych do indywidualnych rozmów.

Niewielka, lekka sofa dobrze wygląda zarówno w czerni lub szarości, jak i w żywych kolorach - jest wtedy elementem ożywiającym wizualnie wnętrze. Chętnie jest wykorzystywana w różnego rodzaju poczekalniach, hotelowych lobby i innych miejscach, w których musimy przysiąść choćby na chwilę...

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także