PARTNER PORTALU
Marmur we wnętrzach - ekskluzywne meble z naturalnego kamienia

Marmur we wnętrzach - ekskluzywne meble z naturalnego kamienia

Autor: mg
21 sie 2019 11:16

Ponadczasowa elegancja naturalnego kamienia sprawdza się we wnętrzach o różnych stylach. Wykonuje się z niego nie tylko okładziny ścienne czy podłogowe, ale też meble lub ich elementy.

Piękno marmuru kryje się w jego surowym, chłodnym charakterze i nieoczywistym wzornictwie. Jego wytworność, tajemniczość i klasę cenili już starożytni. A dziś, za jego zagadkowość i ponadczasowość, pokochali go także współcześni projektanci wnętrz. Oczywistym przeznaczeniem marmuru są wnętrza utrzymane w stylu glamour. Wytworny charakter aranżacji, najwyższej jakości meble, starannie dobrane dodatki – w takim towarzystwie marmur będzie się czuł doskonale. Ale to nie jedyny obszar zastosowania naturalnego kamienia. Sprawdzi się on również we wnętrzach utrzymanych w stylu nowoczesnym, vintage czy rustykalnym.

Z naturalnego kamienia może być wykonany blat stolika kawowego w salonie, a w kuchni - blat roboczy. Tego typu materiał sprawdzi się także w łazience - równie dobrze jako blat, jak też na przykład konsola czy szafka podumywalkowa. W każdym przypadku zachwyci swoim niebanalnym wzornictwem.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także