×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do jadalni. 10 nowoczesnych kolekcji

Meble do jadalni. 10 nowoczesnych kolekcji

Autor: Marta Ustymowicz
07 wrz 2015 13:38
Aktualizacja: 08 wrz 2015 07:56

Nowoczesna jadalnia może być ozdobą całego domu. Zobacz jakie meble wybrać, aby była nie tylko piękna, ale i praktyczna.

Jadalnia w nowoczesnym stylu może być nie tylko piękna, ale i praktyczna. W salonach meblowych znajdziemy wiele ciekawych kolekcji, które sprawią, że wnętrze nabierze wyjątkowego charakteru.

Najmodniejsze jadalnie w nowoczesnym stylu to meble na wysoki połysk. Popularnością cieszą się szczególnie modele stołów osadzone na jednej, grubej nodze. Coraz częściej producenci stawiają również na nietypowe rozwiązania, jak skrzyżowane nogi stołu czy w kształcie kuli. Do nowoczesnej sypialni doskonałym pomysłem będzie także stół ze szklanym blatem. Prezentuje się on lekko oraz minimalistycznie. 

Wśród krzeseł panuje moda na modele, których siedziska osadzone są na płozach. Wykonane z kontrastujących materiałów, jak metal i skóra, dodają aranżacji jadalni ciekawego wyrazu. Nieustającą popularnością cieszą się również krzesła drewniane. Nowoczesne modele mają proste kształty, wydobywające urok z rysunków drewna. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także