×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do jadalni. 15 kolekcji w rewelacyjnych cenach

Meble do jadalni. 15 kolekcji w rewelacyjnych cenach

Autor: Marta Ustymowicz
Dodano: 05 sie 2015 09:36
Zaktualizowano: 06 sie 2015 07:57

Zakup stołu i krzeseł to niemałe wyzwanie. Jak w gąszczu ofert i kolekcji znaleźć coś idealnego? Dziś prezentujemy 15 kolekcji w różnych stylach i podajemy ich ceny.

Jadalnia jest najczęściej tym miejscem w domu, które koncentruje wokół siebie całe rodzinne życie. To tu jadamy wspólnie posiłki, od śniadań po kolacje, to właśnie przy stole odbywają się rodzinne narady i świętuje się ważne uroczystości. Warto więc poświęcić więcej uwagi na jej urządzenie. Zakupić wygodne krzesła i stół, który dostosuje się do naszych wymagań w każdym momencie. 

Producenci coraz częściej oferują nam meble, które pozwalają na adaptację wnętrza każdej wielkości. Stoły rozkładają się do naprawdę długich rozmiarów, a krzesła składają się lub możemy je ustawiać jedno na drugim. To nie tylko oszczędność miejsca, ale również ogromna wygoda. Nie zawsze potrzebujemy stołu długiego na dwa metry, jednak jeśli zajdzie taka potrzeba, warto mieć model rozkładany, którą nam tą powierzchnię zapewni. 

Wśród stylistyki mebli do jadalni można wręcz przebierać. W salonach meblowych znajdziemy zarówno klasyczne modele, z dekoracyjnymi nogami, okrągłymi blatami, jak również kolekcje nowoczesne. Modne dziś meble do jadalni to modele imitujące naturalne drewno, z delikatnymi sękami i porowatą strukturą. Równie popularne są kolekcje w bieli na wysoki połysk ocieplonej jasnym drewnem. Stoły ciekawie prezentują się osadzone na jednej, masywnej nodze, zaś wśród krzeseł dominują modele na metalowych płozach, z tapicerowanym siedziskiem. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także