×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do jadalni. 25 niezwykle eleganckich zestawów

Meble do jadalni. 25 niezwykle eleganckich zestawów

Autor: Marta Ustymowicz
31 sie 2015 09:24

Elegancka jadalnia może być prawdziwą ozdobą domu. Zobacz czym charakteryzują się stylowe meble do jadalni i znajdź kolekcję idealną dla siebie.

Jadalnia służy nie tylko hucznym spotkaniom w gronie rodziny lub przyjaciół, ale również skupia wokół siebie domowników. Jest niezwykle ważnym elementem domu, chociaż nie zawsze mamy możliwość wygospodarować na jej rzecz odrębne pomieszczenie. Oprócz tego, że musi być praktyczna, jadalnia powinna być także piękna.

Stylowe meble do jadalni charakteryzują się bogatym wzornictwem, licznymi zdobieniami, krzesłami spowitymi elegancką tkaniną, jak również naturalnymi materiałami, tj. drewno. Do wyboru mamy zarówno stoły okrągłe, jak i prostokątne. Te, wybierane najczęściej przez Polaków posiadają funkcję rozkładania nawet do kilku metrów. Są więc niezwykle funkcjonalne. Zachwycają również doskonałym wykonaniem. Najmodniejsze odcienie drewna to orzech, jesion, akacja oraz egzotyczne odmiany, jak pallisander czy heban. 

Producenci proponują kolekcje, które prezentują dość surowy rysunek drewna. Takie meble pasują do nowoczesnych wnętrz i minimalistycznych aranżacji. W ich ofercie znajdziemy również meble o klasycznym wzornictwie, z lakierowanymi powierzchniami i licznymi zdobieniami, np. na oparciach krzeseł. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także