×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do jadalni. Najnowsze kolekcje polskich producentów

Meble do jadalni. Najnowsze kolekcje polskich producentów

Autor: Marta Ustymowicz
16 wrz 2015 14:16
Aktualizacja: 17 wrz 2015 08:46

Rozkładany, okrągły lub drewniany. Stołów do jadalni jest tak wiele, że ciężko nieraz wybrać tą najlepszą kolekcję. Warto wtedy zerknąć na nowości.

Stół jest bardzo ważnym meblem w domu. Nie ważne czy ma osobne miejsce w postaci jadalni, stoi w kuchni czy salonie. Powinien spełniać swoje funkcje i zapewniać wygodę całej rodzinie.

Zanim wybierzemy się do salonu meblowego po stół, warto dokładnie przemyśleć jakiego modelu potrzebujemy. Czy wystarczy nam zwykły stół czy też przydadzą nam się dodatkowe funkcje? Modele z funkcjami, jak możliwość rozkładania lub ukryte schowki, będą oczywiście droższe. Jeśli jednak mamy małe wnętrze, stół taki może okazać się wspaniałym meblem, dającym dodatkowe miejsce do przechowywania.

Producenci wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów tworzą modele, które zapewniają wiele ciekawych rozwiązań. Jednym z nich są półki umieszczone pod blatem. Rozsuwając go mamy dostęp do specjalnych organizerów na sztućce czy serwetki. Ponadto nie trzeba już organizować miejsca na dodatkowe płyty, ponieważ stoły rozkładają się w taki sposób, że wysuwane elementy chowają się pod blat główny. 

Zajrzyj do galerii zdjęć i zobacz jakie nowości znajdziesz w polskich sklepach. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także