×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do jadalni. Zobacz najlepsze rozkładane stoły

Meble do jadalni. Zobacz najlepsze rozkładane stoły

Autor: Marta Ustymowicz
22 lip 2015 14:42
Aktualizacja: 23 lip 2015 09:04

Rozkładany stół przyda się w każdym domu. Ilość jego zalet jest ogromna, a nowoczesne wzornictwo proponowane przez producentów mebli, ożywi każde wnętrze.

Polacy przy wyborze stołów do mieszkań kierują się najczęściej ich funkcjonalnością, stąd największą popularnością cieszą się modele rozkładane. To wybór dobry, ponieważ daje dodatkową powierzchnię, kiedy jej będziemy potrzebować. A wiadomo, że oprócz rodzinnych świąt oraz innych uroczystości, zdarzają się także niezapowiedziane wizyty gości. Dlatego duży stół to w domu jedna z najważniejszych rzeczy. 

Odpowiedni model, oprócz funkcji, powinien się odznaczać także ładnym wyglądem. Najmodniejsze dziś stoły, to modele osadzone na jednej, grubej nodze lub na czterech, ale z kolei bardzo cienkich. Wśród dekorów drewna dominują jasne, ciepłe barwy, zaś laminowane stoły najchętniej Polacy kupują w kolorze białym. Aby, ożywić wnętrze i przestrzeń jadalni, można do klasycznego, prostego w formie stołu dopasować nowoczesne krzesła. Modne są obecnie modele z przeźroczystych tworzyw sztucznych lub krzesła całkowicie obite ekologiczną skórą z pełnym oparciem, sięgającym aż do podłogi. Odchodzi się zaś od tradycyjnych krzeseł tapicerowanych kolorowymi tkaninami. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także