PARTNER PORTALU
Meble do przechowywania w jadalni - komody, witryny, szafy

Meble do przechowywania w jadalni - komody, witryny, szafy

Autor: bm
14 maj 2019 11:15

Chociaż najważniejszy w jadalni niewątpliwie jest stół, nie mniej istotne są meble pomocnicze, których główną rolą jest przechowywanie zastawy stołowej, obrusów, serwetek i innych przedmiotów, których używamy podczas posiłków i spotkań towarzyskich.

Taką rolę w jadalni najczęściej spełniają różnego rodzaju witryny, kredensy, komody z szufladami, a także coraz bardziej popularne meble na wymiar, wyposażone w systemy przesuwne. To, jakie rozwiązanie najlepiej wybrać, uzależnione jest od kilku czynników. Po pierwsze - od powierzchni, jaką mamy do dyspozycji, po drugie - od stylu życia mieszkańców, np. tego, jak często organizują w swoim mieszkaniu spotkania dla rodziny i przyjaciół, jak wiele talerzy i kieliszków posiadają itp. Po trzecie - ważny jest też styl, w jakim mamy urządzone wnętrze. W klasycznej jadalni bowiem najlepiej będą się prezentowały tradycyjne, przeszklone witryny, z kolei we wnętrzu nowoczesnym - sprawdzą się minimalistycznie wykończone szafy na wymiar.

W polskich sklepach znajdziemy bogaty wybór mebli jadalnianych służących do przechowywania. Jednym z częściej wybieranych rozwiązań jest zakup całej kolekcji dedykowanej jadalni - mamy wtedy gwarancję, że stół i pozostałe meble będą do siebie doskonale pasowały. Jednak ciekawym i efektownym sposobem na urządzenie tego pomieszczenia jest dobranie mebli zupełnie różnych - umiejętne stworzenie stylistycznego i kolorystycznego misz-maszu może sprawić, że nasza jadalnia będzie wyglądała wyjątkowo!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także