×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Meble do salonu. 10 nowości z polskich sklepów

Meble do salonu. 10 nowości z polskich sklepów

Autor: Marta Ustymowicz
23 lip 2015 09:57
Aktualizacja: 27 lip 2015 08:36

Szukasz pomysłu na aranżację salonu? Zobacz 10 nowości z polskich sklepów i znajdź swoją idealną kolekcję mebli.

Urządzając salon często kierujemy się modą. Sprawdzamy trendy, podglądamy jak mieszkają inni oraz radzimy się projektantów wnętrz. Aby urządzić salon modnie i przede wszystkim funkcjonalnie, warto zobaczyć, jakie kolekcje mebli oferują producenci. Od razu będzie wiadomo co jest teraz na topie. 

Najpopularniejsze dziś meble, to te, gdzie naturalne materiały przenikają się z surowymi detalami. Drewno łączy się dziś z metalem, powierzchniami na wysoki połysk, a nawet z betonem. Dzięki temu powstają kolekcje nowoczesne, ale też nietypowe w swoim wyglądzie. Konsumenci coraz częściej szukają niestandardowych rozwiązań, i choć meble często kupują w sieciach handlowych, starają się wybierać takie modele, które pozwalają im stworzyć w salonie niepowtarzalną aranżację. Z tego też względu dużą popularnością cieszą się meble modułowe, które dopasowują się do każdego wnętrza i pozwalają je wręcz spersonalizować. 

Równie ważne w meblach jest też oświetlenie, które stanowi dziś dodatkowe źródło światła w pomieszczeniu. Służy również do kreowania w nim nastroju. Zimne, dodaje wnętrzom nowoczesności, zaś ciepłe, o żółtej barwie, sprawia, że salon staje się niezwykle przytulny. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także